Obec
Pačlavice
        

   

              
 

Ke stažení

Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem. 

 
Pačlavice "B" - Chvalkovice 9:0 (3:0)

Sezona 2017 – 2018                                    Okres Vyškov 3. třída skupina A

2. kolo 13. 5. 2018

 

Pačlavice „B“ – Chvalkovice                                        9:0 (3:0)

Hlavní rozhodčí: Štrajt Jindřich


Sestava domácí:                                   31 Dopita Libor

14 Navrátil Marek              3 Hádlík Lukáš              9 Navrátil Luděk              2 Kocourek Tomáš

13 Navrátil Daniel              7 Kapounek Zdeněk      8 Božák Jan                    16 Kuchtík Jan

                                          11 Grepl Martin              6 Vincenec David

12 Bednář Jiří, 15 Soldán Jiří

 

Branky domácí: 4 Soldán Jiří; 3 Martin Grepl; 1 Kuchtík Jan; 1 Navrátil Daniel

Přihrávky: 4 Grepl Martin; 1 Božák Jan; Soldán Jiří; Navrátil Daniel; Kapounek Zdeněk; Kuchtík Jan

Karty: nebyly uděleny

 

Souhrn utkání:

Do zápasu jsme nastupovali se značně zúženým kádrem, když ke zraněnému Zbořilovi se pro plnění pracovních povinností přidali Leoš Veselý, Lukáš Wehrenberg i Patrik Kozák a z původně vyžádaných hráčů A kádru přišel pouze Martin Grepl.

V začátku prvého poločasu toho soupeř moc nepředvedl, ale domácí tlačili pouze platonicky a bez jakéhokoliv efektu. Hra se zlepšila až příchodem Jirky Soldána, který vnesl do útoku nápad, což se začalo projevovat i na skóre. Ve 24´ střelu Martina Grepla brankář pouze vyráží a míč do branky doklepl Honza Kuchtík, vedeme 1:0. Již minutu nato další naše krásná akce, když po načechraném centru Soldána zvyšuje na 2:0 Martin Grepl a v dalších minutách to již byla hra kočky s myší. Nejprve jsme v 28´ ukázali, jak dlouho si lze přihrávat míč v malém trestném území tak, jak to předvedl tandem Grepl – Soldán a místo zakončení o něj přijít, o tři minuty později pak Soldy pálí bodlem těsně mimo, a v další minutě se ujala narážečka Honzy Božáka Greplovi, který ranou z hranice velkého čtverce uzavírá stav poločasu na 3:0.

Ve druhém poločase soupeř naprosto odpadl, domácí plně ovládli hřiště a zápas byl pouze otázkou celkového skóre. V 52´ se po křídle uvolnil Martin Grepl, přihrávkou nachází před brankou o samotě stojícího Dana Navrátila, který zvyšuje na 4:0. Deset minut poté vrací uličkou přihrávku Martinu Greplovi a je to 5:0. Od 78. až po 89. minutu koncertuje Jirka Soldán. Nejprve si po uličce Zdeňka Kapounka povodil obranu a zvýšil na 6:0 a po šesti minutách využívá kolmice Grepla a s přehledem upravuje na 7:0. To ale není vše. Po dvou minutách od poslední branky využívá centru Honzy Kuchtíka z rohu hřiště a zavěšuje tentokrát hlavou na 8:0. Poslední slovo má Soldy těsně před koncem utkání, když po centru Martina Grepla na zadní tyč se kličkami zbavuje obránce i brankáře a za aplausu přítomných diváků končí vystoupení vstřelením své čtvrté branky a uzavírkou výsledku zápasu na 9:0.

 

Závěr:

I když před začátkem zápasu panovaly určité obavy z velké absence hráčů, bylo utkání pro naše mužstvo jednoznačnou záležitostí, ve které jsme si napravili reputaci pošramocenou vysokou porážkou v předchozím kole s Ivanovicemi.

Další utkání nás čeká v neděli 20. 5. 2018 od 16:30 hodin na hřišti v Nesovicích, které jsou naším sousedem v tabulce. Přijďte povzbudit.

Bocian

 
Obec
Pačlavice