Zápisy z 1. a 2. předkola Krajského poháru JmKFS

Brankovice – Pačlavice „A“                       0:6 (0:4)

Sezona 2018 – 2019, 1. předkolo Krajského poháru JmKFS 25. 7. 2018

Sestava: 31 Dopita Libor, 2 Kroupa Tomáš (57´ Vincenec Tomáš), 3 Bleša Marek, 5 Sádlík Tomáš, 6 Pučan Zdeněk, 7 Vlček David (51´ Navrátil Marek), 8 Dostalík Petr, 9 Špatina Marcel, 10 Obruča Lukáš, 11 Grepl Martin

Další náhradníci: 13 Stříž Jiří, 14 Bednář Jiří

Branky: Obruča 3x, Sádlík, Špatina, Kroupa

Rozhodčí: hlavní – Marek Milan, 1. asistent – Kučera Josef, 2. asistent – Julínek Jakub

Pačlavice potvrdily roli favorita a v poklidu si dokráčely k povinnému vítězství.

Pačlavice „A“ – Bučovice                3:1 (2:0)

Sezona 2018 – 2019, 2. předkolo Krajského poháru JmKFS 29. 7. 2018

Sestava: 29 Vitoul Miroslav, 2 Kroupa Tomáš, 4 Knap Petr, 6 Pučan Zdeněk, 7 Sádlík Tomáš,

8 Dostalík Petr, 9 Špatina Marcel, 10 Obruča Lukáš (89´ Navrátil Luděk), 11 Grepl Martin, 13 Stříž Jiří (89´ Navrátil Marek), 14 Doležel Pavel

Další náhradníci: 31 Dopita Libor, 12 Vincenec Tomáš

Branky: Špatina 2x, Pučan

Rozhodčí: hlavní – Marek Milan, 1. asistent – Weiss Michal, 2. asistent – Horváth Antonín

Hned v úvodu utkání jsme vinou špatné rozehrávky nabídli hostům příležitost ke skórování. Vzápětí Pučanovu střelu ze dvaceti metrů vytlačil gólman na břevno. A v podstatě ve stejném duchu se příležitosti střídaly na obou stranách. Když pak Kroupa hasil nebezpečí v našem vápně na poslední chvíli, unikl v 16. minutě po levé straně Grepl, předložil míč Pučanovi a ten zkušeně otevřel skóre zápasu – 1:0. Po dalších zmatcích v naší obraně přihrál Obruča po samostatné akci Špatinovi, který zvýšil naše vedení na 2:0. Od této chvíle jsme byli lepším mužstvem a do konce poločasu jsme si vypracovali ještě několik brankových příležitostí.

V úvodu druhé půle neproměnil po Greplově centru velkou šanci Obruča. Hosté se pak dostali do zápasu, když snížili po fatální chybě našeho gólmana na 2:1. Záhy však Špatina korunoval svou individuální akci brankou na 3:1. Do konce zápasu jsme bohužel už další šance neproměnili a naštěstí i hosté naložili se svými dvěma vyloženkami podobně.

V neděli 5. srpna v 17 hodin se tedy Pačlavice utkají v dalším kole poháru na domácím hřišti s týmem Ráječka.

Broněk Mich