Pačlavice "A" - Ráječko 1:8 (1:4)
Pačlavice „A“ – Ráječko                 1:8 (1:4)

Sezona 2018 – 2019, 1. kolo Krajského poháru JmKFS 5. 8. 2018

Sestava: 29 Vitoul Miroslav, 2 Kroupa Tomáš, 3 Bleša Marek, 4 Knap Petr, 5 Sádlík Tomáš, 6 Pučan Zdeněk, 7 Vlček, 9 Špatina Marcel, 11 Grepl Martin (38´ Navrátil Marek), 13 Stříž Jiří, 14 Doležel Pavel

Další náhradníci: 31 Dopita Libor, 12 Vincenec Tomáš

Branka: Špatina Marcel

Rozhodčí: hlavní – Lazar Martin, 1. asistent – Raus Milan, 2. asistent – Horváth Antonín

Pro tento zápas nebyl k dispozici stoper Petr Dostalík, před zápasem vznikla další trhlina v naší sestavě, když se při rozcvičení zranil Lukáš Obruča a aby toho nebylo málo, musel po 38 minutách střídat pro svalové zranění Martin Grepl.

Přestože jsme se ve 4. minutě ujali vedení 1:0, tahali jsme v tomto duelu celý zápas za kratší konec lana. Hosté vzápětí vyrovnali na 1:1, a když Doležel nedosáhl ve skluzu na Greplův centr, Ráječko znovu trestalo. 29. minuta 1:2, 30. minuta 1:3 a 31. minuta 1:4. Dovolím si tvrdit, že na Miru Vitoula šlo v prvních 45 minut zápasu více střel než za předchozích minimálně deset utkání.

Druhá půle měla ještě jednoznačnější průběh než ta první. Na konci utkání svítilo na tabuli skóre 1:8. A to k nám byli hosté velmi milostiví, protože jen ve druhém poločase neproměnili minimálně pět tutovek.

Příští neděli 12. srpna v 16 hodin čeká naše hochy na domácím hřišti premiéra v I. A třídě. Soupeřem jim budou Milotice.

Broněk Mich