Pačlavice "A" - Milotice 2:2 (0:1)
Pačlavice „A“ – Milotice                 2:2 (0:1)

Sezona 2018 – 2019, podzim - 2. kolo I.A třídy skupiny B, 12. 8. 2018

Sestava:

29 Vitoul Miroslav, 2 Kroupa Tomáš, 4 Knap Petr, 6 Pučan Zdeněk, 7 Tomáš Sádlík, 8 Dostalík Petr, 9 Špatina Marcel, 10 Obruča Lukáš, 11 Grepl Martin, 13 Stříž Jiří (59´ Vlček David), 14 Doležel Pavel

Náhradníci: 5 Vlček David, 3 Božák Jan, 31 Dopita Libor

Branky: Knap, Doležel

Rozhodčí: hlavní – Kocman Jakub, 1. asistent – Papuga David, 2. asistent – Krchňák Jiří, delegát – Hulcký Zdeněk

Byl to z mého pohledu celkem vyrovnaný zápas. Jak se lidově říká: „Každý chvilku tahal pilku.“ Pavel Doležel nastoupil netradičně na levé obraně a na hrotu zůstal osamocený Lukáš Obruča, který v 5. minutě neproměnil tutovou šanci. Až do nějaké 30. minuty jsme byli malinko lepší. Poté převzali iniciativu zase hosté a přetavili ji v 38. minutě po nedorozumění našich zadních řad v úvodní gól střetnutí – 0:1.

Na začátku druhé půle měli hosté dvě gólovky. Pučan pak vyslal Grepla, ale ten mířil nad branku. Po centru pak hlavou hosté zvýšili na 0:2. Vzápětí Vlček vystřídal Stříže, postavil se na post levého obránce, Doležel přešel na hrot k Obručovi a začala stíhací jízda. Během deseti minut jsme si vypracovali čtyři šance. Do zápasu jsme se znovu dostali až v 75. minutě gólem Knapa na 1:2, kterému posadil míč na hlavu Doležel. Za zmínku stojí také Špatinův projektil, jenž knokautoval obránce hostů, který zřejmě zabránil jisté brance. Za deset minut po našem snížení putoval míč po ose Grepl – Pučan – Doležel a poslední jmenovaný vyrovnal hlavou stav zápasu na konečných 2:2. Milotice v té době už „šlapaly vodu“ a je jen škoda, že naše vyrovnání nepřišlo dřív, protože pak bychom měli větší šanci dotáhnout duel do vítězného konce.

K příštímu utkání zajíždí A mužstvo osobními auty do Lednice. Upozorňujeme na změnu! Hraje je již v SOBOTU 18. 8. 2018, začátek utkání je v 16:30 hod.

Broněk Mich