Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech.

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem.

FKD "B" - Pačlavice "B" 2:1 (1:0)

Sezona 2018 – 2019                                              Okres Vyškov 3. třída skupina A

5. kolo 2. 9. 2018

FKB „B“ – Pačlavice „B“                                                 2:1 (1:0)

Hlavní rozhodčí: Sekerka Jaroslav

Sestava:

1 Dopita Libor

14 Navrátil Marek           9 Navrátil Luděk           2 Kocourek Tomáš

4 Kozák Patrik

10 Novotný Petr    7 Kapounek Zdeněk        5 Veselý Leoš             8 Božák Jan

11 Zbořil Miloš                       6 Vincenec David

3 Dostalík Ondřej, 15 Soldán Jiří, 16 Kuchtík Jan

Branky: 89´ Vincenec David

Přihrávky: -

Žluté karty: Vincenec David

Souhrn utkání:

V prvním poločase si naši hráči vytvořili několik šancí, které však nedokázali proměnit. Skóre se měnilo ve 22. minutě, když domácí využili chyby v naší obraně.

Ve druhém poločase mohl vyrovnat Kuchtík, který měl odkrytou bránu, ale trefil jen boční síť. Další šanci měl Soldán, kterému se nepodařilo obstřelit brankaře. Poté následovalo dost dalších šancí, z nichž jsme nedokázali ani jednu proměnit. Naopak domácí navýšili svoje vedení v 55. minutě. O snížení se postaral David Vincenec v závěru zápasu, když do branky dorazil střelu Leoše Veselého, která pouze orazítkovala břevno.

V utkání, kterému by slušela remíza, doplácí naše béčko na velmi nízkou produktivitu stejně jako v předchozích zápasech. K tomu, abychom vstřelili gól, potřebujeme minimálně 2x tolik šancí, co soupeř.

Příští utkání sehraje naše béčko v neděli 9. 9. 2018 od 10:00 hod. na domácím hřišti proti Vícemilicím.