Vyškov „B“ – Pačlavice „A“                       4:0 (1:0)

Sezona 2018 – 2019, podzim - 5. kolo I.A třídy skupiny B, 2. 9. 2018

Sestava:

29 Vitoul Miroslav, 2 Kroupa Tomáš, 3 Vlček David, 4 Knap Petr, 6 Pučan Zdeněk, 7 Tomáš Sádlík, 9 Špatina Marcel, 10 Obruča Lukáš, 11 Grepl Martin (84´ Vincenec T.), 13 Stříž Jiří (65´ Kozák P.), 14 Doležel Pavel

Náhradníci: 5 Vincenec Tomáš, 8 Kozák Patrik, 12 Kocourek Tomáš

Branky: -

Rozhodčí: hlavní – Kordula Adam, 1. asistent – Tichánek František, 2. asistent – Julínek Jakub

V základní sestavě pro zranění chyběl Petr Dostalík, kterého nahradil David Vlček. Na začátku utkání si naši hráči vytvořili několik šancí, které však neproměnili. Naopak domácí využili nedorozumění v naší obraně a po půl hodině hry skórovali. Poločas skončil 1:0.

Ve druhém poločase obdržel červenou kartu Petr Knap, který nedovoleným zákrokem zastavil unikajícího hráče domácích. V deseti se proti týmu, jako je Vyškov, hraje hůř a jejich hráči toho využili. Dostávali se do šancí, tři z nich proměnili a zápas tedy skončil 4:0.

Další utkání sehraje naše áčko v neděli 9. 9. 2018 od 16:00 hod. na domácím hřišti proti družstvu Ratíškovic.