Ke stažení

Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem. 

 
Pačlavice "B" - Vícemilice 3:2 (0:1)

Sezona 2018 – 2019                                                               Okres Vyškov 3. třída skupina A

6. kolo 9. 9. 2018

 

Pačlavice „B“ – Vícemilice                                                  3:2 (0:1)

Hlavní rozhodčí: Uhlíř Petr

 

Sestava:

                                             1 Dopita Libor

           3 Dostalík Ondřej          9 Navrátil Luděk               6 Vincenec David

                                            2 Kocourek Tomáš

 10 Novotný Petr   7 Kapounek Zdeněk        5 Veselý Leoš       8 Božák Jan

                              11 Zbořil Miloš             12 Vincenec Tomáš

4 Kozák Patrik, 14 Novák Lukáš, 15 Soldán Jiří, 16 Kuchtík Jan

 

Branky: 55´ Veselý Leoš, 83´ Novák Lukáš, 85´ Božák Jan

Přihrávky: 55´ Kozák Patrik, 83´ a 85´ Soldán Jiří

Žluté karty: -


Souhrn utkání:

 

Po předchozích zápasech bylo na čase, aby naše béčko plně bodovalo. Proti Vícemilicím však naše béčko čekalo těžké utkání.

První šanci však měli naši hráči, když střelu Leoše Veselého vykopl hostující obránce. Pak se skvělým zákrokem předvedl Libor Dopita, který vytáhl střelu mířící do šibenice. Ve 41. minutě centroval Petr Novotný do vápna, kde našel Leoše Veselého, jehož hlavička však trefila brankáře. Hosté odpověděli útokem, kdy se opět vyznamenal Libor Dopita. Z následného rohového kopu však hosté skórovali a ujali se vedení 0:1. Poločas byl herně vyrovnaný, ale v zakončení byli nebezpečnější hosté, což se projevilo i na skóre.

Ve druhém poločase se naši hráči snažili o vyrovnání. To se povedlo v 55. minutě, kdy se po přímém kopu Patrika Kozáka prosadil hlavou Leoš Veselý. 1:1. Za 10 minut se však skóre měnilo, když hosté proměnili pokutový kop a ujali se vedení 1:2. V předchozích zápasech se béčku nepovedly závěry utkání, což ale neplatilo v tomto případě. Necelou čtvrthodinu před koncem došlo ke střídání v útoku, kdy nastoupili Jiří Soldán a Lukáš Novák. V 83. minutě centroval Soldán do vápna a Novák vyrovnal na 2:2. O dvě minuty později jsme se dostali do další šance, kdy Jirka Soldán tečoval střelu, která se dostala k Honzovi Božákovi a ten skóroval. Vedeme 3:2. Poté jsme měli ještě další šance, které jsme bohužel neproměnili. V 88. minutě mohli hosté vyrovnat, ale naštěstí Luďa Navrátil stihl míč mířící do prázdné brány vykopnout.

Vítězství je dobrým povzbuzením pro naše hráče. Na druhou stranu by ale neměli usnout na vavřínech a měli by se snažit zlepšovat v proměňování šancí, které si vytvoří.

Příští utkání sehraje naše béčko v sobotu 15. 9. 2018 od 16:00 hod. proti Račicím. Odjezd je v 15:00 hod.