Ke stažení

Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem. 

 
Pačlavice "A" - Ratíškovice 2:4 (0:3)
Pačlavice „A“ – Ratíškovice                        2:4 (0:3)

 

Sezona 2018 – 2019, podzim - 6. kolo I.A třídy skupiny B, 9. 9. 2018


Sestava:                                 

29 Vitoul Miroslav, 2 Kroupa Tomáš, 5 Vlček David, 3 Bleša Marek, 6 Pučan Zdeněk, 7 Tomáš Sádlík, 9 Špatina Marcel, 10 Obruča Lukáš, 11 Grepl Martin, 13 Stříž Jiří, 14 Doležel Pavel

Náhradníci: 4 Novák Lukáš, 8 Kozák Patrik, 12 Kuchtík Jan, 31 Dopita Libor                        

Branky: Pučan, Špatina

Rozhodčí: hlavní – Šenkyřík Petr, 1. asistent – Bělák Marek, 2. asistent – Czech Denis

                

Tento zápas byl pro náš tým poučením, že pokud z takového množství šancí v této soutěži nedáme branky, nemůžeme vyhrát. Soupeř nás naopak vyučoval z produktivity. Už v 5. minutě osamocený hráč hostů vymíchal naši obranu i s vybíhajícím gólmanem a otevřel skóre – 0:1. Pak jsme se marně půl hodiny snažili vyrovnat a šance na to byly, ale před koncem poločasu udeřili opět Ratíškovice a rovnou dvakrát za sebou – 0:3. Na dokreslení uvádím výrok jednoho fanouška hostů: „Kdybychom po poločase prohrávali 6:3, nikdo by se nedivil.“

 

Druhé dějství začalo stejně jako to první. 50. minuta 0:4. Do konce zápasu jsme už jen Pučanem a Špatinou snížili na 2:4, i když šancí ke skórování bylo opět dostatek. Nutno také podotknout, že v zadních řadách citelně chyběli zraněný Petr Dostalík a vykartovaný Petr Knap. V neposlední řadě bych také vyzdvihl výkon hlavního sudího. Nepamatuji se, kdy naposledy tady pískal rozhodčí s takovým přehledem a bezchybně.    

 

Příští neděli 16. září zajíždí naše „áčko“ do Hroznové Lhoty. Začátek utkání je v 16:00 hodin.

           

 

Broněk Mich