Račice - Pačlavice "B" 3:1 (1:0)

Sezona  2018 – 2019                                                         Okres Vyškov 3. třída skupina A

7. kolo 15. 9. 2018

Račice – Pačlavice „B“                                                                             3:1 (1:0)

Hlavní rozhodčí: Slanina Tomáš

Sestava hosté:

1 Dopita Libor

3 Dostalík Ondřej             9 Navrátil Luděk              6 Vincenec David

10 Novotný Petr

16 Kuchtík Jan     7 Kapounek Zdeněk       12 Vincenec Tomáš          8 Božák Jan

11 Zbořil Miloš                13 Navrátil Daniel

Náhradníci: 2 Novák Lukáš, 4 Wehrenberg Lukáš

Branky hosté: domácí vlastní po centru Kuchtíka

Karty hosté: ŽK Vincenec David, Navrátil Daniel

ČK Navrátil Daniel

Souhrn utkání:

V začátku prvého poločasu nás domácí přehrávali a již ve čtvrté minutě po chybě na pravé straně obrany se pohodlně dostali do vedení 1:0. Jejich tlak pokračoval dalších patnáct minut a za to, že se skóre neměnilo, můžeme poděkovat Liboru Dopitovi, který v brance doslova čaroval. Po dvacáté minutě se hra vyrovnala a hosté začali být nebezpeční. Jejich nápor však přerušilo celkem zbytečné vyloučení Dana Navrátila, který neustál na něj nezapískaný zákrok a oplácel.

Ve druhém poločase byli domácí lepším týmem a výhodu jednoho muže v poli dokázali zúročit. V 77. minutě ve dvojici přetlačili samotně již bránícího Luďka Navrátila a i když si dvě minuty na to po stříleném centru Kuchtíka dali vlastní branku, pokračovali v tlaku, Dopita opět čaroval, ale v již nastaveném čase po naší hře vabank se před něj dostali dva domácí útočníci a bylo rozhodnuto.

Nutno ale ještě dodat, že jsme k tomuto zápasu odjížděli oslabeni o pět hráčů a opor základního kádru, což bylo na naší hře znatelně znát.

Další utkání sehraje béčko na domácí půdě v neděli 23. 9. od 10:00 hod. proti družstvu Kučerova.