Ke stažení

Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem. 

 
Pačlavice "B" - Kučerov 1:2 (1:1)

Sezona  2018 – 2019                                                        Okres Vyškov 3. třída skupina A

8. kolo 23. 9. 2018

 

Pačlavice „B“ – Kučerov                                                                              1:2 (1:1)

Hlavní rozhodčí: Sekerka Jaroslav


Sestava:

                                         29 Vitoul Miroslav

       3 Dostalík Ondřej       9 Navrátil Luděk        2 Kocourek Tomáš

                                         4 Kozák Patrik

10 Novotný Petr    7 Kapounek Zdeněk     5 Veselý Leoš     8 Božák Jan 

                  6 Vincenec David                12 Vincenec Tomáš

 13 Novák Lukáš, 15 Soldán Jiří, 16 Kuchtík Jan, 31 Dopita Libor

 

Branky: Novotný Petr

Přihrávky: Kocourek Tomáš

Karty: ŽK Vincenec Tomáš

            ČK Vitoul Miroslav


Souhrn utkání:

Další smolné utkání z naší strany a již několikátá prohra 1:2 gólem v posledních minutách. Tak by se dal tento zápas shrnout v jedné větě.

Přitom naši hráči začali utkání dobře. Ve 23. minutě centroval Tomáš Kocourek přes pokutové území, míč se dostal k Petrovi Novotnému, který křižnou ranou otevřel skóre zápasu na 1:0. Ve 36. minutě došlo k nepochopitelnému zkratu ze strany našeho gólmana. Čistým zákrokem obehrál hostujícího útočníka a mohlo by se hrát dál, jenže Mira Vitoul zřejmě neunesl nějakou poznámku hostujícího hráče, vrazil do něj, hráč se skácel k zemi a rozhodčí odpískal faul. Mira si vysloužil červenou kartu a k tomu jsme byli ještě potrestáni pokutovým kopem, kterým hosté vyrovnali na 1:1.

Konec prvního poločasu dochytal Lukáš Novák, do toho druhého do branky nastoupil Libor Dopita. I když jsme hráli druhý poločas v desíti, dokázali jsme si vytvořit více šancí než soupeř, bohužel hráči nedokázali ani jednu z nich proměnit, na což doplatili. Skóre se měnilo v 85. minutě, kdy hosté zahrávali rohový kop a naši hráči si nepřebrali soupeře ve vápně, kterému se podařilo skórovat a strhnout vedení na jejich stranu.

Celý zápas měli domácí hráči mírnou převahu, ale nedokázali vícekrát skórovat, kdežto hosté využili jednu z mála šancí na konci zápasu. Utkání bylo ovlivněno vyloučením našeho gólmana, po kterém hosté vyrovnali, a také nevyrovnaným výkonem rozhodčího během celého zápasu, který měl zřejmě dvojí metr pro posuzování stejných situací.

 

Příští utkání sehraje béčko v sobotu 29. 9. od 15:00 hod. proti družstvu Dědic. Odjezd auty je ve 14:00 hod.