Pačlavice „A“ – Rakvice                  0:0 (0:0)

Sezona 2018 – 2019, podzim - 8. kolo I.A třídy skupiny B, 23.9.2018

Sestava:

31 Dopita, 2 Kroupa Tomáš, 3 Bleša Marek, 4 Knap Petr, 6 Pučan Zdeněk, 7 Tomáš Sádlík, 9 Špatina Marcel, 10 Obruča Lukáš, 11 Grepl Martin, 13 Stříž Jiří, 14 Doležel Pavel (67´ Vlček David)

Náhradníci: 5 Vlček David, 12 Vincenec David

Rozhodčí: hlavní – Hanák Radim, 1. asistent – Krbůšek Radim, 2. asistent – Šenkýř Petr

Začali jsme náporem a v podstatě celý první poločas jsme soupeře přehrávali. Bohužel, gólem neskončila ani Pučanova nádherná střela za velkým vápnem ani Špatinova bomba do břevna. Další střely stačili obránci zblokovat, a zbytek pochytal vynikající brankař Strýček. Ve 45. minutě hosté naštěstí neproměnili po brejku čistou gólovou šanci.

Ve druhém poločase nás hosté začali přehrávat a v 52. minutě měli další gólovku. Nedařila se nám kombinace a začali jsme se obávat o výsledek. Další tutovou šanci vychytal Dopita v 63. minutě a udržel tím naše naděje na bodový zisk. Do konce zápasu už nedokázalo ani jedno družstvo skórovat, a tak došlo k dělbě bodů.

Příští neděli 30. září zajíždí „áčko“ do Bučovic. Začátek utkání je v 15:00 hodin, odjezd autobusu ve 13:30 hodin.