Pačlavice „A“ – Kyjov                     2:3 (0:0)

Sezona 2018 – 2019, podzim - 11. kolo I.A třídy skupiny B, 14. 10. 2018

31 Dopita, 2 Kroupa Tomáš, 4 Knap Petr, 5 Navrátil Luděk (46´ Bleša Marek), 6 Pučan Zdeněk, 7 Tomáš Sádlík, 8 Dostalík Petr, 9 Špatina Marcel, 10 Obruča Lukáš, 11 Grepl Martin, 13 Stříž Jiří

Náhradníci: 3 Bleša Marek, 12 Božák Jan

Branky: L. Obruča, P. Knap

Přihrávky: M. Špatina

Rozhodčí: hlavní – Vrbka Jan, 1. asistent – Kunický Libor, 2. asistent – Malimánek Marek

V prvních 15 minutách hosté domácí přehrávali, jejich střely z dálky však Dopitu neohrozily. První nebezpečnou střelu pak vypálil v 16. minutě domácí Mário Špatina. Střela však těsně minula branku. Ve 23. minutě u nás stálo štěstí, když po vhazování hostí skončila střela na tyči naší branky. Ve 28. minutě se opět vyznamenal Dopita, který kryl dobře umístěnou střelu z trestného kopu. Protiútokem se do šance dostal Lukáš Obruča, ale trefil jen protihráče. Ve 44. minutě se na lajnové čáře v pokutovém území uvolnil Luděk Navrátil a jeho rána z úhlu se otřela o břevno.

Na začátku druhého poločasu se do šance dostali domácí, ale dobrou přihrávku Obruči nedokázal nikdo z našich hráčů proměnit a minutu potom gólovou šanci Pučana zázračně vytáhnul brankář hostí na rohový kop. Udeřilo až v 50. minutě. Střelu Pučana vyrazil brankář, dorážka Špatiny skončila na břevně a až na potřetí proměnil hlavou Lukáš Obruča a vedeme 1:0. V 56. minutě se po nákopu ocitá sám na jedenáctce hostující útočník, který vyrovnává na 1:1. Minutu nato se hosté další střelou ujímají vedení 1:2. V 60. minutě po chybě v obraně hosté zvyšují na 1:3. 73. minuta, ruka hostí v pokutovém území znamená pokutový kop. I když si hostující brankář na střelu Peti Knapa sáhnul, snižujeme na 2:3. V 82. minutě střílí Obruča z hranice šestnáctky nad. Ani závěrečný tlak domácích již vyrovnání nepřinesl, i když šance byly.

Příští utkání odehraje áčko v neděli 21. října ve Velké nad Veličkou. Začátek utkání je ve 14:30 hodin, odjezd je ve 12:15 hodin. Jede se auty.