Lysovice - Pačlavice "B" 3:0 (0:0)

Sezona 2018 – 2019                                                            Okres Vyškov 3. třída skupina A

12. kolo 20. 10. 2018

Lysovice – Pačlavice „B“                                                                         3:0 (0:0)

Hlavní rozhodčí: Uhlíř Petr

Sestava hosté:

29 Vitoul Miroslav

3 Dostalík Ondřej       14 Navrátil Luděk           2 Kocourek Tomáš           6 Vincenec David

5 Veselý Leoš

8 Novotný Petr              7 Kapounek Zdeněk                        8 Božák Jan

11 Vincenec Tomáš               12 Novák Lukáš

13 Bednář Jiří, 15 Soldán Jiří, 16 Kuchtík Jan

Karty: nebyly v zápase uděleny

Souhrn utkání:

V prvém poločase se hrálo v poli celkem vyrovnané utkání, ve kterém měli více příležitostí hosté, nejprve po dobré hlavičce Kuchtíka a následně po zahrání malé domů v trestném území kdy se z nepřímého kopu trefil Petr Novotný těsně mimo. Další šanci neproměnil Tomáš Vincenec, který po centru Honzy Božáka pálil nad břevno. Domácí v této době stříleli jenom z dálky a naši branku neohrozili.

Do druhého poločasu nastoupila mužstva jako vyměněná. Domácí převzali iniciativu a hosté přestali hrát. Lysovice nápor zužitkovaly již po sedmi minutách, když nejprve nastřelily tyč, posléze břevno a po další jejich ráně nezadržitelně zavěsil hlavou míč do vlastní branky Luděk Navrátil.

Mezi šedesátou a sedmdesátou minutou nás držel Míra Vitoul, který nejprve kryl dobře umístěnou ránu k tyči a další zázračný zákrok vytáhl, když reflexivně rukou vyškrábl míč putující do naší branky. V našem trestném území to vypadalo jako na střelnici, nestačili jsme bránit, vyvést míč, natož si přesně přihrát. Tyto výpadky domácí potrestali, nejprve v 70´ prudkou střelou zpoza pokutového území a v 88´ po centrovaném míči z přímého kopu dává zblízka třetí branku nikým neobsazený domácí útočník.

V dobře rozehraném zápase jsme opět ve druhém poločase propadli. Říkám to nerad, ale chybí nám herní disciplína a u některých hráčů i kousek toho bojovného srdíčka. Věřme, že bude líp.

Poslední domácí utkání letošního podzimu odehraje béčko v neděli 28. října 2018 od 10:00 proti družstvu Chvalkovic.