Pačlavice „A“ – Hroznová Lhota               4:2 (2:1)

Sezona 2018 – 2019, jaro - 20. kolo I.A třídy skupiny B, 28. 4. 2019

Sestava:

31 Dopita Libor (46´ Kajda), 2 Kroupa Tomáš, 4 Knap Petr, 5 Vlček David, 6 Pučan Zdeněk), 7 Sádlík Tomáš, 8 Dostalík Petr, 9 Špatina Marcel (68´ Stříž), 10 Obruča Lukáš, 11 Grepl Martin, 14 Doležel Pavel (89´ Navrátil)

Náhradníci: 1 Kajda Matúš, 3 Tomáš Oplt, 12 Navrátil Luděk, 13 Stříž Jiří

Góly: 2x L. Obruča, P. Knap, P. Doležel

Příští utkání hraje naše áčko venku v sobotu 4. 5. 2019 od 17:00 hod. proti Rakvicím. Odjezd je ve 14:45 hod. a jede se auty.

Pačlavice „B“ – Račice                    6:0 (2:0)

Sezona 2018 – 2019, jaro - 20. kolo III. třída sk. A, 28. 4. 2019

Sestava:

1 Sypěna Josef, 2 Kocourek Tomáš, 3 Dostalík Ondřej, 4 Kozák Patrik, 5 Veselý Leoš, 6 Vincenec David, 7 Kapounek Zdeněk, 8 Božák Jan, 10 Novotný Petr, 11 Vincenec Tomáš, 14 Oplt Tomáš

Náhradníci: 9 Novák Lukáš, 13 Hanák František, 15 Wehrenberg Lukáš

Góly: 4x T. Oplt, T. Vincenec, P. Novotný

Příští utkání hraje béčko v neděli 5. 5. 2019 od 16:30 hod. v Kučerově. Odjezd je v 15:15 hod.

Tak by měla vypadat neděle. Dva zápasy = 6 bodů, pěkná divácká návštěva k tomu. Ráno pačlavské béčko nečekaně lehce přehrálo mužstvo Račic, které se pravděpodobně nesešlo v plné sestavě.

Ve druhém poločase se nedostali na naši půlku, kde v brance klepal kosu Pepa Buffon Sypěna. Čtyřmi góly se blýskl Tomáš Oplt.

Odpoledne pak pačlavské áčko zaslouženě získalo 3 body. Poté, co soupeř vyrovnal na 2:2, naši borci zabrali, přidali dva góly a dostali se do vedení 4:2. Soupeře pak nepustili do žádné šance.

Bohužel se v prvním poločase v 11. minutě zranil v brance Libor Dopita a do druhého poločasu pak nastoupil do domácí branky Matúš Kajda. V nemocnici pak vyšetření odhalilo zlomeninu zápěstí, se kterou Libor ještě hrdinně chytal 28 minut do konce prvního poločasu.

Přejeme mu brzké uzdravení a návrat mezi tyče.