Rakvice – Pačlavice „A“                 4:4 (2:3)

Sezona 2018 – 2019, jaro - 21. kolo I.A třídy skupiny B, 4. 5. 2019

Sestava:

1 Sypěna Josef, 2 Kroupa Tomáš, 4 Knap Petr, 5 Vlček David, 6 Pučan Zdeněk, 7 Sádlík Tomáš, 8 Dostalík Petr, 9 Špatina Marcel (60´ Stříž), 10 Obruča Lukáš, 11 Grepl Martin, 14 Doležel Pavel

Náhradníci: 21 Kajda Matúš, 3 Tomáš Oplt, 13 Stříž Jiří

Góly: 2x L. Obruča, Z. Pučan, P. Doležel

Příští utkání hraje naše áčko na domácí půdě proti Bučovicím a to v neděli 12. 5. 2019 od 16:00 hod.

Kučerov – Pačlavice „B“                 2:2 (2:1)

Sezona 2018 – 2019, jaro - 21. kolo III. třída sk. A, 5. 5. 2019

Sestava:

1 Novák Lukáš, 2 Kocourek Tomáš, 3 Dostalík Ondřej, 4 Kozák Patrik, 5 Veselý Leoš, 7 Kapounek Zdeněk, 8 Božák Jan, 9 Navrátil Luděk, 10 Novotný Petr, 11 Oplt Tomáš, 16 Kuchtík Jan

Náhradníci: 6 Vincenec David, 12 Soldán Jiří, 13 Hanák František

Góly: J. Kuchtík, J. Božák

Příští utkání hraje béčko v neděli 12. 5. 2019 od 10:00 hod. doma proti Dědicím.

Áčko jelo do Rakvic, které se nacházely na 4. místě. Tento zápas bohužel pro nás jak začal, tak skončil. Hned na začátku utkání soupeř kopal penaltu, poté naši hráči otočili na 1:2 góly Lukáše Obruči a Zdeňka Pučana. Domácí však srovnali na 2:2. Nám se ale ještě podařilo do poločasu vstřelit gól na 2:3 a to po úniku Lukáše Obruči, kdy z nemožného úhlu trefil prázdnou branku.

Druhý poločas pro nás začal dobře, kdy domácí obránce namazal Pájovi Doleželovi, který obešel gólmana a zvýšil na 2:4. Chvíli na to však soupeř střelou z vápna snížil na 3:4. Hra pak probíhala ve středu hřiště, avšak 2 minuty před koncem nakopl míč do vápna, kde hostující útočník se otřel o Pepu Buffona Sypěnu a rozhodčí nepochopitelně pískl penaltu.

Před zápasem bychom remízu nejspíš brali, ale po odehraném zápase to spíše byla ztráta 2 bodů.

Pačlavské béčko jelo do Kučerova, kde se ujalo vedení gólem Honzy Kuchtíka. Ale soupeř o chvíli později z penalty vyrovnal na 1:1. Ve 45. minutě jinak dobře chytající Lukáš Oblak Novson chtěl rychle rozehrát, avšak nahrál soupeři a ten dal na 2:1.

Ve druhém poločase si obě mužstva vytvořila po třech šancích, avšak až poslední v 90. minutě srovnal skóre Honza Božák na 2:2.