Pačlavice „A“ – Bučovice                            2:1 (0:1)

Sezona 2018 – 2019, jaro - 22. kolo I.A třídy skupiny B, 12. 5. 2019

Sestava:

1 Sypěna Josef, 4 Knap Petr, 5 Vlček David, 6 Pučan Zdeněk, 7 Sádlík Tomáš, 8 Dostalík Petr, 9 Špatina Marcel, 10 Obruča Lukáš (46´ Navrátil L. (79´ Kuchtík)), 11 Grepl Martin, 13 Stříž Jiří (22´ Kroupa), 14 Doležel Pavel

Náhradníci: 2 Kroupa Tomáš, 3 Kuchtík Jan, 12 Navrátil Luděk, 31 Navrátil Dan

Góly: L. Navrátil, M. Špatina

Příští utkání hraje naše áčko opět na domácí půdě, tentokrát proti Veselí v neděli 19. 5. 2019 od 16:00 hod.

Pačlavice „B“ – Dědice                   6:1 (2:1)

Sezona 2018 – 2019, jaro - 22. kolo III. třída sk. A, 12. 5. 2019

Sestava:

1 Navrátil Daniel, 2 Kocourek Tomáš, 3 Dostalík Ondřej, 4 Oplt Tomáš, 5 Veselý Leoš, 6 Vincenec David, 7 Kapounek Zdeněk, 8 Božák Jan, 9 Navrátil Luděk, 11 Vincenec Tomáš, 16 Kuchtík Jan

Náhradníci: 10 Novotný Petr, 12 Soldán Jiří, 13 Novák Lukáš, 14 Wehrenberg Lukáš

Góly: 2x T. Vincenec, Z. Kapounek, T. Oplt, J. Soldán, L. Veselý

Příští utkání hraje béčko v neděli 19. 5. 2019 od 10:00 hod. doma proti Milonicím.

Naše béčko přivítalo mužstvo Dědic. Soupeř, který byl v tabulce o dvě příčky nad námi, se ujal vedení ve 23. minutě po nedorozumění naší obrany. Avšak Pačlavice oproti minulému zápasu hrály kombinační fotbal a nádhernou střelou svátečního střelce Zdeňka Kapounka vyrovnaly na 1:1. V poslední minutě prvního poločasu otočil Tomáš Oplt skóre na 2:1 pro Pačlavice.

Druhý poločas odehrálo pačlavské béčko jako jeden z nejlepších v této sezóně a čtyřmi góly si zajistilo výhru 6:1.

Pačlavské áčko čekalo mužstvo Bučovic, které hraje tvrdý a nepříjemný fotbal. Hosté vyhráli první poločas 0:1. Avšak během té doby už museli vystřídat kvůli zranění dva naši hráči. Jirku Stříže střídal Tom Kroupa a ve 46. minutě střídal Lukáše Obruču Luděk Navrátil.

Naši hráči ale nic nevzdali a bojovali. To se jim vyplatilo, protože v 65. minutě vyrovnal Luďa Navrátil na 1:1. Hosté si také vytvořili šance, ale naštěstí je neproměnili. Skóre se měnilo v 89. minutě, kdy Marcel Špatina svým gólem rozhodl o vítězství domácích 2:1.