Obec
Pačlavice
        

   

              
 
Pačlavice-Bošovice 2:2, aneb další ztracené body doma

  

Pačlavice-Bošovice  2:2 (1:1)

 Střelci branek Pačlavic: Kroupa , Špatina

 Sestavy: Pačlavice: Dopita, Vlček, Sypěna, Hanák, Juřík, Kapounek, Kroupa,Pučan, Soldán (46. Hýsek), Judas, Špatina
 

V 9. kole okresního přeboru jsme přivítali na domácím hřišti Mužstvo z Bošovic, které  bylo na posledním místě tabulky. Náš tým na soupeře vletěl, kombinoval, ale dírami v obraně umožňoval soupeři dostávat se do šancí. V 5. min. po chybě v naší obraně se soupeř dostal před L. Dopitu, ten míč v poslední chvíli vypíchl. V 10. min. se ke střele dostal soupeř a díky teči některého z obránců se ujal  vedení 1:0. Náš tým za nedlouho odpověděl po přihrávce Z. Pučana, který poslal míč na T. Kroupu, ten obstřelil hostujícího brankáře 1:1. V 17. min. protáhl hostující brankáře pěknou střelou Z. Juřík. Do obrovské šance se dostal ve 26. min. soupeř když po centru z rohu hřiště minul prázdnou branku. Ve 40. min. zahrával soupeř přímý kop, ale Z. Juřík míč uklidil do bezpečí. Ve 45. min. dostal náš tým možnost skorovat z pokutového kopu, za míč se postavil M. Judas, ale brankář jeho střelu vyrazil. První výraznou šanci ve druhém poločase měl M. Judas, který po centru M. Špatiny hlavičkoval  pouze do náručí hostujícího brankáře. V 50. min. se dostal před brankáře M. Judas, který se ho snažil přehodit, ale hostující brankář jeho úmysl vystihl. A tak opět uhodilo na druhé straně. Soupeř šel do vedení v 55. min. po šťastném centru ze strany. V 67. min. náš tým vyrovnal po střele M. Špatiny 2:2. V 88. min. vystřelil M. Hýsek, jeho střela se otřela jen o tyč .             Zápas tak skončil remízou 2:2. Nutno říct , že hra byla vyrovnaná i přesto, že náš tým byl papírovým favoritem.

 

 
Obec
Pačlavice