Pustiměř-Pačlavice 0:0, aneb po dobrém výkonu opět jen bod

Pustiměř-Pačlavice 0:0

Sestavy: Pačlavice: Dopita, Vlček,  , Kapounek , Juřík ,  Sypěna , Handl, Kroupa, Hýsek (75. min. Jaroš), Judas (70. min. Doležel), Špatina (85.min. Hanák)

Dne 12. 10. 2008 jsme přijeli do Pustiměře s cílem dovézt si minimálně bod. První poločas jsme byli o něco lepší, ale vyloženou šanci si nevytvořilo ani jedno mužstvo. Z naší strany byla nebezpečná pouze hlavička J. Sypěny a střely Z. Pučana a M. Špatiny. Jinak útoky na obou stranách končily před velkým vápnem. Ve druhém poločase se ale hra vyrovnala a soupeř si vytvořil největší šanci po naší chybě v obraně, ale střela šla těsně vedle. A tak když i pěkná střela M. Špatiny skončila na břevně, skóre zápasu zůstalo bezbrankové. Tedy 0:0. Za zmínku stojí, že 15 min. před koncem za nás nastoupil P. Jaroš, který dostal hned po 1. min. na hřišti nezaslouženě žlutou kartu. Branku se mu bohužel přes veškerou snahu vstřelit nepodařilo.