Pačlavice-Křenovice 2:2 aneb opět 2:2
Pačlavice:Křenovice 2:2 (2:2) 
Sestava: Dopita, Hanák, Hádlík, Kapounek (85. Gavenda), Juřík, Sypěna, Pučan, Kroupa, Špatina, Jaroš (60.Hýsek), Judas
Branky: Jaroš, Judas
V 11. kole okresního přeboru mužů přijelo na naše hřiště mužstvo z Křenovic.Do utkání vstoupil lépe soupeř , který dobře kombinoval, hned v 9. min. se dostal  ke střele, ale L. Dopita byl pozorný a střelu pokryl. Náš tým o sobě dal vědět v 15. min. , kdy se ke střele dostal M. Judas, ta však směřovala nad konstrukci branky. Pačlavští hrozili brejky do otevřené obrany hostů a po jednom z nich se dočkali vedení. V 16. min. po centru Špatiny na P. Jaroše, ten hlavou uklidil míč do sítě 1:0. Křenovice se ale snažily útočit většinou po levé straně, kde cítily slabiny domácího týmu. Ve 24. min. se dostal soupeř ke střele z první, ta však naštěstí mířila těsně nad branku. Ve 31. min. zahrávali hosté rohový kop, ale náš tým se ubránil. Ve 33. min. poslal pěknou patičku P. Jaroš na Z. Pučana, ten byl následně faulován v pokutovém území a rozhodčí nařídil pokutový kop. Za míč se postavil M. Judas a nekompromisně poslal míč k levé tyči 2:0. Ve 38. min. se do šance dostal M. Špatina , ale hostující brankař jeho střelu zblokoval. Soupeř se snížení dočkal ve 40. min. po krásné akci na jeden dotek 2:1. Než se náš tým stačil vzpamatovat byl stav ve 42. min. 2:2 po chybě v naší obraně. Ve 46. min. zahrával náš tým přímý kop po faulu na P. Jaroše , M. Judas  poslal míč hlavou jen do hostujícího brankáře. Ve 2. půli se domácí nebyli schopni dostat do tempa a Křenovice se díky hrubým chybám v rozehrávce dostávali do tlaku. V 53. min. zahrávali hosté přímý volný kop, ale L. Dopita míč chytil. Z ojedinělé akce Pačlavice se zrodil přímý kop, který zahrával z hranice velkého vápna Z. Juřík – trefil jen do břevna. V 71. min. se dostal ke střele ještě Z.  Pučan , ale hostující golman střelu zlikvidoval. Do konce utkání už žádná branka nepadla, a tak skončilo utkání už po šesté nerozhodným výsledkem. Další utkání sehrajeme na hřišti v Kobeřicích. Začátek je v 14:00 hod., odjezd je v 13:30 hodin z obvyklých stanovišť.