Pačlavice - Nezamyslice 4:1 - Turnaj na umělé trávě v Morkovicích

Pačlavice - Nezamyslice 4:1

Dne 1. 2. 2009 jsme zahájili sérii turnajových utkání na umělé trávě v Morkovicích.  Na zápase bylo vidět, že terén je mokrý, a tak některé míče bylo těžší zpracovat.

Začátek byl vyrovnaný, ale tým Pačlavic si přeci jen vytvořil nějaké šance,  jednou z nich byla šance Davida Vlčka ve 25. min., díky které jsme se dostali do vedení 1:0. Další tentokrát neproměněná byla, když Marcel Špatina dal tyč a  dorážející Zdeněk Juřík nastřelil vracejícího se hráče.

Druhý poločas jsme měli převahu i více šancí. A tak na 2:0 zvýšil střelou zpoza vápna Michal Hýsek. Později sice soupeř snížil na 2:1, ale my jsme góly Davida Vlčka a Adama Gavendy upravili  skóre na konečných 4:1.

Nutno podotknout, že trenér střídal 16 hráčů a na další zápasy šetřil opory jako Petra Jaroše, Zdeňka Kapounka, Jiřího Soldána a Vladimíra Keršnera.

Za nás v tomto utkání nastoupili: L. Dopita, J. Sypěna, L. Hádlík, A. Gavenda, P. Dostalík, Z. Juřík, Z. Pučan, D. Vlček, M. Grepl, T. Kroupa, M. Špatina, M. Hýsek, K. Kyas, L. Novák, P. Doležel, F. Hanák

Trenér: Vl. Keršner

Asistent trenéra: J. Soldán