Obec
Pačlavice
              

   

              
 
Bohdalice - Pačlavice 1:7 (1:3) , turnaj na umělé trávě v Morkovicích

Bohdalice vs. Pačlavice 1:7 (1:3)

Branky Pačlavic: Špatina 2, Pučan, Juřík, Vlček, Grepl, Hýsek

V týmu Pačlavic se v tomto utkání ukázal širší kádr včetně zkušených Jaroše a Kapounka a naopak dorostenců Doležela a Grepla. Pačlavští proti týmu z vyšší soutěže nastoupily bez respektu a tak se hrál zajímavý fotbal, který narušoval pouze terén, který byl na hranici regulérnosti. Na namrzlé a kluzké ploše se v prvních 5 minutách pohybovaly lépe Bohdalice, ale bez vážnější šance. Na druhé straně z ojedinělé akce se kopal trestný kop, který z hranice vápna hezky zakroutil Juřík a Pačlavice vedly. Bohdalice byly zaskočeny a Pačlavice vyrovnaly hru, subtilnější hráči Pačlavic se lépe pohybovali a dostávali Bohdalice pod tlak. Po další pěkné akci si do křídla naběhl Hýsek a nádherně předložil Špatinovi, který se mohl golmana zeptat, kam to chce a bylo 2:0. V další části se hra přelévala ze strany na stranu, Bohdalice se snažily přes standardní situace, Pačlavice zase lépe kombinovaly. Při rohovém kopu se z odraženého míče dočkaly Bohdalice snížení a v této fázi se pokušely o zvrat. Vítr z plachet jim vzal těsně před přestávkou Pučan, který dorazil míč, který neudržel bohdalický gólman. V druhé půli se obraz hry nezměnil, hrálo se nahoru dolu, ale paní Štěstěna stála u Pačlavic, které proměňovaly šanci za šancí, zatímco Bohdalické šance končily vedle, nebo je pochytal tentokrát výborný Dopita. A tak byly k vidění další 4 branky v síti Bohdalic, které daly utkání status debaklu, který byl pro bohdalické možná trochu krutý. Faktem je, že Pačlavice si výhru jasně zasloužily a musíme jen doufat, že se naši hráči nevystříleli před dalšími zápasy.

V dresu Pačlavic nastoupili: Dopita, Gavenda, Sypěna, Hádlík, Juřík, Hanák, Jaroš, Kapounek, Pučan, Vlček, Grepl, Doležal, Špatina, Hýsek

 
Obec
Pačlavice