Pačlavice - Němčice 5:0 ( 2:0 ) , turnaj na umělé trávě v Morkovicích

Pačlavice - Němčice 5:0 ( 2:0 )

Do posledního přípravného utkání před odjezdem na zimní soustředění nastoupil náš tým proti družstvu z Němčič.

Družstvo Pačlavic možná trošku překvapivě od počátku diktovalo tempo hry.Tomuhle  trochu přispěl  soupeř, který hrál od začátku utkání zataženě. Pačlavští hráči se snažili hru roztahovat do stran a jejich         převaha byla zná. Po prvním poločase jsme se díky dvěma brankám M. Hýska dostali do vedení 2:0

V druhém poločase bylo vidět opět pačlavské hráče. Soupeř hrozil hlavně z nebezpečných brejků, s těmy si ale naše bezchybná obrana poradila. Pačlavice si utkání pohlídaly a goly Jaroše, Hýska a Pučana stanovili stav utkání na 5:0.

Branky : Hýsek M. 3, Jaroš P.,Pučan Z.

V dresu Pačlavic nastoupili: Dopita, Keršner, Kroupa, Sypěna, Hádlík, Juřík, Hanák, Jaroš, Kapounek, Pučan, Vlček, Grepl, Doležel, Špatina, Hýsek

Skupina II.

Pačlavice – Němčice                       5 : 0

Drnovice – Nezamyslice                5 : 3

Švábenice – Bohdalice                   2 : 2

1. Drnovice               5          4          1          0          15 : 5              13

2. Pačlavice              4          3          0          1          16: 4              9

3. Bohdalice             5          1          3          1          10 : 13           6

4. Švábenice             4          1          2          1          15 : 10           5

5. Nezamyslice        5          1          1          3          11 : 14           4

6. Němčice                5          0          1          3            4 : 20            1