DOROST: Pačlavice - Šaratice 17:0
DOROST: Pačlavice - Šaratice 16:0 (6:0)

Branky: Doležel P. 4, Grepl M. 2, Petřek M.,Vincenec D. 2, Bulant M. 2, Navrátil P., Novotný R., Dostalík V., Dostalík P. 2.

V předzápase mužů přivítal náš tým na domácím hřišti družstvo Šaratic.

Pačlavice šly do vedení hned z úvodní akce poslal míč do sítě P. Doležel 1:0 a položil tak základní kámen hokejovému debaklu. V 10. min. byl stav po přímém kopu M. Grepla 2:0. V 15. min. poslal centr M. Grepl na M. Bulanta, ale ten v pádu hlavou minul hostující branku. Ve 21. min. zahrávali Pačlavice přímý kop, za míč se postavil M. Grepl, ale jeho střelu vyrazil hostující brankář na roh. O několik minut později se dostal stejný hráč ke střele, ta se odrazila od šibenice k M. Petřekovi a ten uklidil míč do branky 3:0. Ve 30. min. se ocitl ve vápně P. Doležel a hostujícímu golmanovi nedal šanci 4:0. Na 5:0 navyšoval po individuální akci ve 36. min. D. Vincenec. Stejný hráč se o pár minut později položil z první do míče a krásnou střelou stanovil poločasový stav na 6:0.

V prvním poločase se pačlavští hráči teprve zastřelovali. Golová smršť měla následující pořadí:

7:0 Bulant M., 8:0 Doležel P., 9:0 Navrátil P., 10:0 Grepl M., 11:0 Doležel P., 12:0 Novotný R., 13:0 penalta Dostalík V., 14:0 Dostalík P., 15:0 Bulant M., 16:0 Dostalík P.

Příští utkání se sehraje v neděli 16.8. 2009 na hřišti ve Slavkově. Začátek utkání je ve 14:00 hodin.