Pačlavice - Vícemilice 4:0 (2:0)

Pačlavice - Vícemilice 4:0 (3:0)

Branky Pačlavic : Hýsek 2, Pučan, Špatina

V prvním kole okresního přeboru přivítal náš tým na domácím hřišti družstvo Vícemilic. V sestavě Pačlavic se objevila dvě staronová jména a to Jiří Mastný a  David Morong který přišel po zranění z Morkovic. 

Do utkání vstoupil lépe náš tým, hned ve 3. min. poslal chytrou přihrávku Z. Pučan na M. Hýska,ale jeho střela mířila pouze do hostujícího brankáře. Do vedení šel náš tým v 16. min. po přímém kopu míč napálil do brány Z. Pučan a poslal náš tým do vedení 1:0. Ve 27. min. zahrával soupeř přímý kop z hranice velkého vápna, ale Pačlavice se ubránili. Ve 33. min. poslal M, Hýsek uličkou míč na M. Špatinu, ten obhodil hostujícího brankáře. 2:0. Ve 35. min. se dostal soupeř ke střele, ale ta mířila vysoko nad konstrukci branky.Na 3:0 navyšoval ve 38. min. M. Hýsek který kličkou zmátl hostujícího golmana a poté mohl pohodlně umístit míč za brankovou čáru.

V druhém poločase soupeř zabral a vypracoval si dvě slibné pozice, ale stav se naštěstí na druhé straně neměnil. V 52. min. zahrával soupeř přímý kop, ale míč napálil pouze do domácí zdi. V 57. min. rozhodčí daroval soupeři penaltu po údajném faulu v našem pokutovém území J. Mastný  náš tým podržel a střelu vyrazil. Do obrovské šance se dostal v 60. min. Z. Juřík, který se ocitl sám před hostujícím golmanem, ale minul branku. Velká šance soupeře přišla v 66. min., střelu J. Mastný zlikvidoval. V 80. min. se soupeř dostal ke střele která orazítkovala břevno domácí branky. Při téhle akci se asi pomezní rozhodčí zadíval do polí, neboť měl odmávat postavení mimo hru. V 83. min. stanovil stav utkání na konečných 4:0 střelou z úhlu M. Hýsek.

Příští utkání sehrajeme v sobotu 15.8. 2009 Na hřišti ve Vážanech, utkání začíná v 16:30hod., odjezd autobusu je v 15:00 hod. z obvyklích stanovišť.