Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech.

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem.

DOROST BARÁŽ: Pačlavice - Kobeřice 4:0(1:0)

Branky Pačlavic: Grepl, Vincenec, Dostalík V., Dostalík P.,

V sobotu 30. května se v Pačlavicích odehrálo první ze dvou utkání vítězů okresních skupin.

Prvních 20 min. byl zápas vyrovnaný. Pak ale Pačlavice získávaly převahu, avšak díky nepřesným přihrávkám se nemohli prosadit. Do šaten se tedy odcházelo za stavu 1:0, kdy dal ve 30. min. gól z penalty Martin Grepl.

Druhý poločas naši hráči soupeře zatlačili na jeho půlku. Gól, po kterém se naše mužstvo uklidnilo, dal hlavou Petr Dostalík po rohovém kopu. Naši hráči už pak nebyli tak nervózní, a tak jsme mohli vidět i pěkný fotbal. V závěru jsme pak brankami Davida Vincence a Vojty Dostalíka upravili skóre na konečných 4:0.

Odvetné utkání se sehraje na hřišti Kobeřic v sobotu 6. 6. v 16:30 hod. Odjezd je v 15:00 hod. z Krátké.

Sestava:

Kocourek Jiří

Dostalík Petr

Vrána Lukáš                Navrátil Patrik  Cigánek Tomáš

(45. Vybíral Martin)

Petřek Michal               Hladký Štěpán  Grepl Martin                 Vincenec David

(60. Navrátil Luděk)

Bulant Marek               Doležel Pavel