Obec
Pačlavice
        

   

              
 

Ke stažení

Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem. 

 
Pačlavice "B" - Opaatovice "A" 5:0 (2:0)

Sezona 2017 – 2018                                                          Okres Vyškov 3. třída skupina A

5. kolo 3. 9. 2017

 

Pačlavice „B“ – Opatovice „A“                                                            5:0 (2:0)

Hlavní rozhodčí: Kaplánek Jaroslav


Sestava domácí:

                                                          31 Dopita Libor

  2 Dostalík Ondřej               3 Hádlík Lukáš             4 Kozák Patrik         6 Vincenec David

  5 Vincenec Tomáš          7 Kapounek Zdeněk           10 Stříž Jiří                   8 Božák Jan

                                     11 Zbořil Miloš                      9 Navrátil Luděk

12 Keršner Vladimír, 13 Navrátil Daniel, 14 Kocourek Tomáš, 15 Bednář Jiří, 16 Grepl Martin

 

Branky domácí: 40´ Tomáš Vincenec, 42´ vlastní z akce Martina Grepla, 57´ Stříž Jiří, 74´ Bednář Jiří, 83´ Keršner Vladimír z penalty

Přihrávky: 57´ Vincenec Tomáš, 83´ Zbořil Miloš

Karty domácí: 34´ ŽK Kocourek Tomáš

 

Souhrn:

První čtvrthodinu se na hřišti nedělo nic zvláštního, první nebezpečnou šanci vypracoval v 15´ Tomáš Vincenec pro Luďka Navrátila, ten ale přestřelil. V devatenácté minutě po souboji s Davidem Vincencem špatně stoupl na nohu hostující útočník a s podvrtnutým kotníkem pro něj zápas skončil. Ve 34´obdržel ŽK za faul náš Tomáš Kocourek, v této době si Pačlavice asi braly oddechový čas, protože mezi dvacátou druhou a třicátou sedmou minutou nevymysleli nic, ale za to dovolili soupeři dostat se do tří velmi dobrých šancí a za nulu na našem kontě můžeme děkovat jen jejich střelecké neschopnosti. Na tento vývoj reagoval trenér Lála Keršner a poslal na hřiště Martina Grepla, který rozhýbal záložní řadu, do hry se dostali Tomáš Vincenec i Jirka Stříž a naše znovu zrozená aktivita se odrazila na výsledku. Nejprve se ve 39´ Martin Grepl prokličkoval sám do pokutového území, ale jeho střela z úhlu skončila na boční síti a ve 40´ se k odraženému míči uvnitř velkého vápna hostí dostal Tomáš Vincenec, který s přehledem zavěsil. Vedeme 1:0. Náš tlak sílil a ve 42´ si prudký míč Grepla sráží domácí obránce do vlastní branky na 2:0.

Začátek druhého poločasu patřil Pačlavicím, měli jsme i několik střel ( Božák, Stříž, Hádlík), které ale nebyly nebezpečné. Až v 57´ centr Tomáše Vincence proměňuje krásně umístěnou střelou do šibenice na 3:0 Jirka Stříž. Po této brance soupeř rezignoval, domácí plně převzali otěže hry, a tak se rodily šance jedna za druhou. 64´ Honza Božák střela nad, 66´ Luděk Navrátil sám na brankáře trefuje tyč a v 68´ po centru Zbořila Honza Božák z malého čtverce střílí nad branku. V 74´  se v pokutovém území dostává k míči Jirka Bednář a umístěnou střelou zvyšuje na 4:0. To vše nestačilo, 80´ sice centr Tomáše Kocourka zazdil střelou nad Jirka Bednář a poslední slovo padlo v 83´, když střelu Miloše Zbořila zablokoval v trestném území rukou hostující obránce, a nařízenou penaltu proměnil s přehledem Lála Keršner na 5:0.

 

Závěr:

Po poněkud rozpačitém úvodu se dostali do hry hráči záložní řady, kteří dovedli roztočit kolotoč přihrávek a vyšachovat soupeře. Posilou obrany byl na postu předstopera Patrik Kozák, který výborně hlavičkuje, takže tolik nehrozily centry ze standardních situací a rozuměl si i s Lukášem Hádlíkem.

Utkání nám vyšlo, uvidíme, jak bude dál v Milonicích, zda naše béčko posílí hráči A kádru, nebo budeme bojovat jen sami.

Domácí Milonice nás přivítají v neděli 10. 9. 2017 od 16:00 hodin, přijeďte povzbudit.


Bocian

 
Obec
Pačlavice