Chvalkovice - Pačlavice "B" 3:1 (0:0)

Sezona 2017 – 2018                                             Okres Vyškov 3. třída skupina A

8. kolo 23. 9. 2017

Chvalkovice – Pačlavice „B“                                                                      3:1 (0:0)

Hlavní rozhodčí: Šmíd Petr

Sestava hosté:

1 Navrátil Daniel

6 Vincenec David        3 Hádlík Lukáš      9 Navrátil Luděk         4 Kocourek Tomáš

14 Bednář Jiří             8 Božák Jan           7 Kapounek Zdeněk         16 Kuchtík Jan

11 Zbořil Miloš              10 Soldán Jiří

5 Wehrenberg Lukáš, 12 Novák Lukáš

Branky hosté: 61´ Kuchtík Jan

Přihrávky: 61´ Soldán Jiří

Karty: nebyly uděleny

Souhrn:

Jako první se ozvali domácí, kteří ve 12´ střelou z hranice pokutového území trefují břevno a deset minut nato, po rohovém kopu, končí jejich hlavička těsně nad. Ve 31´ jsme poprvé zahrozili střelou Miloše Zbořila, která šla nad a teprve až ve 40´ trefuje poprvé soupeřovu branku Lukáš Hádlík, brankář vyráží na rohový kop. Ve 44´přihrává Zdeňa Kapounek do volného prostoru před branku, Miloš Zbořil však nastřelil pouze brankáře.

Prvý poločas byl vyrovnaný se dvěma příležitostmi na obou stranách, velmi dobrý výkon odvedl za těchto pětačtyřicet minut v našem mužstvu Jirka Bednář.

Ve 47´ se v pokutovém území pěkně uvolnil Jirka Soldán, střelu však neumístil. V 50´ již domácí zvedali ruce nad hlavu, když vyhráli souboj s naším brankářem, ale míč skončil centimetry mimo. V této době trval stále jejich tlak, Dan Navrátil musel předvést bravuru a odvážnou robinzonádou pod nohy ukrýt míč ve svém náručí. Pak se dvakrát po sobě dostal ke slovu Honza Kuchtík. Nejprve v 57´ po zahraném rohovém kopu sám před brankou netrefil hlavou míč, ale v 61´ po uličce Jirky Soldána poslal míč podél nohy brankáře do sítě a Pačlavice vedly 1:0. Netrvalo dlouho, když se v 69´ krásnou střelou ze dvaceti metrů trefili do šibenice domácí a srovnali stav na 1:1. Tato branka rozhodla. Hosté ještě více znervózněli, domácí přitlačili a v 75´ po rohovém kopu zůstal v našem pokutovém území volný hráč, pro kterého bylo snadné skórovat na 2:1. Ke vší smůle v 79´ skončila v naší síti i lehká střela vyslaná ze zoufalství za hranicí šestnáctky, ale i ta se počítá 3:1. Poslední minuty zápasu přinesly po jedné šanci na každé straně, nejprve v 81´ Luděk Navrátil sám trefil pouze brankáře a v 90´ se proti dobře umístěné střele domácích vytáhl Dan Navrátil.

Závěr:

Do Chvalkovic jsme odjížděli pouze s jedním náhradníkem a útočníka Dana Navrátila byli nuceni předělat na brankáře. Ten ale nezklamal. Hra naprosto vyrovnaná, u nás stejné chyby. Neproměňování šancí, ztráty míče před vlastním pokutovým územím a v něm nepokrytí hráčů soupeře. Mužstev, která proti nám kopala rohový nebo volný přímý kop končící v šestnáctce a nedala nám gól, je pramálo a spočítat by se dala na prstech jedné ruky. Mimo jiné nemáme v mužstvu elitní hlavičkáře.

Další mistrovské utkání Pačlavice „B“ – Nesovice mohou vidět naši příznivci na domácím hřišti v neděli 1. 10. 2017 od 15:00 hodin.