Pačlavice "A" - Soběšice 2:1 (0:0)

Pačlavice „A“ – Soběšice                 2:1 (0:0)

Sezona 2017 – 2018, jaro - 21. kolo 1.B třídy skupiny A, 12. 5. 2018

Sestava: 31 Dopita Libor, 2 Kroupa Tomáš, 13 Stříž Jiří (88´ Božák Jan), 7 Vlček David, 8 Dostalík Petr, 5 Tomáš Sádlík, 9 Špatina Marcel, 6 Pučan Zdeněk, 11 Grepl Martin, 10 Obruča Lukáš (90´ Kuchtík Jan), 14 Doležel Pavel

Branky: Grepl 2x

Žluté karty: Špatina

Rozhodčí: hlavní – Pecher Lukáš, 1. asistent – Sekera Jaroslav, 2. asistent – Horváth Ladislav

V první půlhodině měli náznaky příležitostí spíše hosté. Pačlavice si nebyly schopny přihrát a působily bezradným dojmem. Postupem času se jejich herní projev zlepšoval. Ve 26. minutě po hezké narážečce se Špatinou zakončoval mimo Obruča. O deset minut později vybídl Špatina balonem za obranu Doležela, ale gólman byl u míče dříve. Ve 38. minutě putoval míč po ose Grepl – Obruča – Doležel a poslední jmenovaný nedokázal ve vyložené šanci skórovat.

Vše podstatné se pak událo během šesti minut. V 50. minutě po samostatné akci Obruči a jeho následném centru zajistil domácím vedení 1:0 hlavou Grepl. O pět minut později však hosté po rohu vyrovnali na 1:1. Vzápětí ale Grepl po přihrávce Pučana opět zajišťuje Pačlavicím vedení 2:1. Od prvního vstřeleného gólu se hra domácích výrazně zvedla a přišly i další šance, z nichž ty největší nedokázali využít 2x Obruča a jednou Stříž. Závěr zápasu mohl být mnohem poklidnější.

Příští sobotu 19. května zajíždí A mužstvo do Jedovnic. Odjezd je ve 14:45, začátek zápasu v 16:30 hodin.

Broněk Mich