Jedovnice - Pačlavice "A" 5:2 (1:1)
Jedovnice – Pačlavice „A“              5:2 (1:1)

Sezona 2017 – 2018, jaro - 22. kolo 1.B třídy skupiny A, 19. 5. 2018

Sestava: 1 Knap Petr, 2 Kroupa Tomáš, 3 Bleša Marek, 7 Vlček David, 8 Dostalík Petr, 5 Sádlík Tomáš, 9 Špatina Marcel, 6 Pučan Zdeněk, 13 Stříž Jiří, 11 Grepl Martin, 10 Obruča Lukáš

Branky: L. Obruča, J. Stříž

Žluté karty: Sádlík

Rozhodčí: hlavní – Šustr Patrik, 1. asistent – Janík Dominik, 2. asistent – Bureš Martin

Do Jedovnic jelo naše áčko v pozici lídra tabulky. Ne vždy se však daří a bohužel nakonec odjížděli poraženi nelichotivým výsledkem.

Domácí otevřeli v prvním poločase skóre, když se dostali do vedení 1:0. Vyrovnat na 1:1 se za Pačlavice podařilo Lukáši Obručovi.

Ve druhém poločase otočil skóre ve prospěch Pačlavic Jiří Stříž, když nás dostal do vedení 1:2. Domácí se však nesložili, ale naopak přidali, což se projevilo i na skóre. Nejdřív se jim během několika minut podařilo otočit vedení na jejich stranu a následně vstřelit i další dvě branky, které pro nás znamenaly prohru 5:2.

Podrobnější zápis nemáme k dispozici, jelikož na zápase nebyl přítomen žádný z našich zpravodajů.

Příští zápas sehraje „A“ družstvo v sobotu 26. května na domácím hřišti proti Slavkovu. Začátek zápasu je v 16:00 hod., tak přijďte kluky podpořit.