Komořany - Pačlavice "B" 1:1 (0:0)

Sezona 2017 – 2018                                             Okres Vyškov 3. třída skupina A

24. kolo 6. 6. 2018

Komořany – Pačlavice „B“                                      1:1 (0:0)

Hlavní rozhodčí: Sekerka Jaroslav

Sestava hosté:                           31 Dopita Libor

14 Navrátil Marek          3 Vlček David               9 Navrátil Luděk               2 Dostalík Ondřej

4 Špatina Marcel             5 Veselý Leoš              7 Kapounek Zdeněk          8 Božák Jan

11 Zbořil Miloš                 10 Grepl Martin

6 Kocourek Tomáš, 12 Vincenec Tomáš, 13 Bednář Jiří, 15 Soldán Jiří, 16 Kuchtík Jan

Branky hosté: 1 Špatina Marcel

Přihrávky: 1 Grepl Martin

Karty: domácím nebyly uděleny

Souhrn utkání:

Nedělní utkání bylo kvůli průtrži mračen a podmáčenému terénu odloženo na středu. Díky tomu mohli jít béčku vypomoct hráči áčka – Marcel Špatina, David Vlček a Martin Grepl. I díky těmto posilám si z Komořan vezeme bod.

Zápas začali lépe domácí, kteří měli několik šancí. Libor Dopita však dobře vyběhl a zabránil vsítění gólu. Naše první vážnější šance přišla ve 12. minutě, kdy Martin Grepl nahrál Kapimu, ten posunul na Mária Špatinu, který však střílí vedle. Další šancí byl dobře mířený trestný kop Marcela Špatiny v 19. minutě gólman vyráží. Poté se naskytlo několik šancí na obou stranách, ale žádná vyložená tutovka. Až ve 40. minutě propadla naše obrana, když náš obránce hodil aut na domácího hráče, který obešel další obránce, ale jeho střelu naštěstí Libor vyrazil.

Ve druhém poločase měli první šanci opět domácí, ale Libor včas vyběhl. Kolem 60. minuty následovalo několik našich šancí. Nejdříve Leoš Veselý střílel těsně vedle, poté gólman vyrazil střelu Davida Vlčka na roh. Ten zahrával Mário, hlavičku Tomáše Kocourka vyrazil gólman a dorážka Leoše mířila nad. V 68. minutě zahrával rohový kop Martin Grepl na penaltu, kde se krásně z voleje trefil Marcel Špatina, čímž nám zajistil vedení 0:1. To se nám dařilo držet i přes několik šancí domácích, kdy nás Libor podržel. Až v 90. minutě naše obrana neodkopla míč dostatečně daleko od naší brány, domácí ho nahráli do vápna, kde se podařilo jejich hráči míč trefit a vyrovnat na 1:1. Poté měli ještě domácí šanci z trestného kopu, kterou naštěstí neproměnili, a následně hlavní rozhodčí ukončil zápas.

Závěr:

Myslím si, že toto utkání bylo vyrovnané a výsledná remíza byla nakonec zasloužená. Další zápas sehraje naše béčko v neděli 10. 6. 2018 na domácím hřišti proti družstvu z Moravských Málkovic. Začátek utkání je v 16:00 hod., tak přijďte kluky povzbudit.

Miriam Soldánová