Lysovice - Pačlavice "B" 2:1 (2:1)

Sezona 2017 – 2018                                       Okres Vyškov 3. třída skupina A

26. kolo 16. 6. 2018

Lysovice – Pačlavice „B“                                     2:1 (2:1)

Hlavní rozhodčí: Jurča Lukáš

Sestava hosté:

31 Dopita Libor

14 Navrátil Marek        4 Kozák Patrik               2 Kocourek Tomáš             3 Dostalík Ondřej

16 Kuchtík Jan            5 Veselý Leoš                 7 Kapounek Zdeněk             8 Božák Jan

9 Navrátil Luděk            6 Vincenec David

10 Bednář Jiří, 11 Zbořil Miloš, 12 Wehrenberg Lukáš

Branky hosté: 7´ Kuchtík Jan

Přihrávky: 7´ Veselý Leoš

Karty: ŽK Kocourek Tomáš, Kozák Patrik

Souhrn utkání:

Jelikož souběžně s tímto utkáním probíhal na hřišti v Pačlavicích turnaj žákovských mužstev, odjelo naše béčko k utkání nejen bez zpravodaje, který se musel spolehnout na zápis od věrných diváků (děkuji Broňce Navrátilové), a také s náhradním trenérem Lukášem Novákem, od kterého pak čerpal stanovisko k průběhu zápasu.

Nejprve tedy rozhodující minuty:

7´ přihrávka Leoše Veselého, kterou proměňuje Honza Kuchtík v naši vedoucí branku. Stav je 0:1

12´ domácí vyrovnávají na 1:1, branku vsítil hráč č. 26 Štrajt

33´ opět na tahu domácí, kteří zvyšují na 2:1, gól zaznamenal hráč č. 17 Bačovský

34´ domácí v tlaku, výborně zasahuje Dopita

41´ nahrávku Ondry Dostalíka zazdil v brankové šanci Kuchtík

Začátek 2. poločasu, střely Tomáše Kocourka a Jirky Bednáře jdou nad

65´ faul Patrika Kozáka, žlutá karta a pokutový kop

65´ Libor Dopita chytá pokutový kop

77´ po vzájemném souboji ŽK pro našeho Kocourka i domácího Šmerdu

79´ tvrdá střela Marka Navrátila těsně nad

81´ brankovou střelu vyráží Dopita

89´ Lukáš Wehrenberg míjí prázdnou branku

Závěrečný komentář trenéra Lukáše Nováka:

Opět umíráme na neproměňování šancí, domácí měli od počátku utkání potíže se sestavou a ke konci zápasu úplně odpadli. Namísto toho, abychom šanci využili, přestáváme hrát, navíc se u Zbořila ozvalo nedoléčené zranění a z osobních důvodů opustil hřiště Leoš Veselý. S takovým přístupem se vyhrávat nedá.

A ještě epilog:

Vážení přátelé, od roku 2012 Vás o utkání mužstva Pačlavic B informovala přezdívka Bocian. Tato značka letošní sezonou končí a její majitel věří, že se najde následovník nejen pro mužstvo B, ale i A, kde ke konci sezony pro zaneprázdnění absentoval jeho zpravodaj Broněk Mich.

Svým nástupcům přeji hodně povedených reportáží, mužstvům A i B hodně sportovních úspěchů a slibuji, že pokud mi mé ubývající síly vystačí, budu se na akcích FK Pačlavice-Dětkovice podílet. Každopádně zůstávám věrným divákem.