Lednice - Pačlavice "A" 6:2 (3:2)
Lednice – Pačlavice „A“                  6:2 (3:2)

Sezona 2018 – 2019, podzim – 3. kolo I.A třídy skupiny B, 18. 8. 2018

Sestava:

29 Vitoul Miroslav, 2 Kroupa Tomáš, 4 Knap Petr, 5 Veselý Leoš, 6 Pučan Zdeněk, 7 Tomáš Sádlík (78´ Dostalík Ondřej), 8 Dostalík Petr (76´ Vincenec Tomáš), 9 Špatina Marcel, 10 Obruča Lukáš, 11 Grepl Martin, 13 Stříž Jiří

Náhradníci: 12 Vincenec Tomáš, 3 Dostalík Ondřej

Branky: Knap, Špatina

Rozhodčí: hlavní – Paulík Martin, 1. asistent – Chabiča František, 2. asistent – Špaček Jiří

Do sestavy se vrátil ztracený syn Leoš Veselý a trenér Svobodník ho označil za nejlepšího hráče utkání. Zhruba deset minut to byl vyrovnaný zápas. Pak přišla fatální chyba našeho gólmana a domácí vedli 1:0. Ve 22. minutě zahrával Stříž roh a Knap vyrovnal na 1:1. Po šesti minutách jsme po rychlém protiútoku opět prohrávali 2:1 a po 35 minutách utkání už to bylo 3:1. Ve 42. minutě ještě snížil Špatina na 3:2, což bylo z naší strany vše. V druhé půli už se trefovali jen domácí.

Znovu se potvrdilo, že tato soutěž se nadá hrát s tak úzkým kádrem. V základu chyběli Vlček, Bleša a Doležel. Se zraněným stehenním svalem hrál už druhý zápas Grepl. Ve druhém poločase se zranil Petr Dostalík a zřejmě pro otřes mozku musel odstoupit Sádlík. V plné sestavě by se s tímto soupeřem dal uhrát vyrovnaný zápas, ale za současného stavu kluci opravdu na víc neměli a v dané situaci udělali maximum.

Příští neděli 26. srpna nás v 16:00 hodin čeká zápas na domácím hřišti s mužstvem Dubňany.

Broněk Mich