Pačlavice "B" - Nesovice 1:2 (1:0)

Sezona 2018 – 2019                                 Okres Vyškov 3. třída skupina A

4. kolo 26. 8. 2018

Pačlavice „B“ – Nesovice                       1:2 (1:0)

Hlavní rozhodčí: Rek Lubomír

Sestava domácí:

1 Dopita Libor

4 Navrátil Marek                 9 Navrátil Luděk               6 Vincenec David

2 Kocourek Tomáš

10 Novotný Petr          7 Kapounek Zdeněk           5 Veselý Leoš                 8 Božák Jan

11 Zbořil Miloš               12 Vincenec Tomáš

3 Dostalík Ondřej, 14 Novák Lukáš, 15 Soldán Jiří, 16 Kuchtík Jan

Branky domácí: 8´ Vincenec Tomáš

Přihrávky: 8´ Veselý Leoš

Žluté karty: Navrátil Luděk, Vincenec Tomáš, Božák Jan

Souhrn utkání:

První poločas probíhal za stálé převahy domácích, kteří využili šanci po kolmé přihrávce Leoše Veselého, kterou s přehledem brankově zakončil Tomáš Vincenec. Chvíli po vedoucí brance podržel mužstvo Libor Dopita zákrokem proti umístěné přízemní střele k tyči.

Do druhého poločasu nastoupilo naše mužstvo jako vyměněné, soupeř získal výraznou převahu, která nutila domácí k chybám, a navíc bylo zřejmé, že nám dochází fyzická kondice. Hosté pět minut před koncem zápasu stačili vstřelit dvě slepené branky a otočit výsledek.

Naše béčko tak stačilo po Málkovicích prohrát další dobře rozehraný zápas a okupuje dno tabulky.