Pačlavice "B" - Chvalkovice 3:3 (2:3)

Sezona 2018 – 2019                                              Okres Vyškov 3. třída skupina A

13. kolo 28. října 2018

Pačlavice „B“ – Chvalkovice n. Hané                              3:3 (2:3)

Hlavní rozhodčí: Mazel Dominik

Asistence: Štrajt Jindřich, Bělohoubek Matěj

Sestava domácí:

29 Vitoul Miroslav

5 Hanák František              2 Kocourek Tomáš              6 Vincenec David

3 Dostalík Ondřej

10 Novotný Petr      7 Kapounek Zdeněk    11 Vincenec Tomáš        8 Božák Jan

9 Zbořil Miloš                     16 Kuchtík Jan

4 Keršner Vladimír, 12 Novák Lukáš, 13 Navrátil Daniel, 14 Wehrenberg Lukáš, 15 Soldán Jiří

Branky domácí: 2x Kuchtík Jan, 1x Novotný Petr

Přihrávky: 1x Novotný Petr

Karty domácí: 82´ ŽK Kocourek Tomáš

Souhrn utkání:

Zápas byl na pohled vyrovnaný, obě mužstva si vytvořila řadu šancí a tři vstřelné branky na každé straně jsou jen ukázkou malé produktivity.

U domácích zejména v prvém poločase často chybovala obrana, kde v jejím středu chyběli osvědčení stopeři Luděk Navrátil a Patrik Kozák a musela tak nastoupit na tomto postu nesehraná dvojice Tomáš Kocourek a Ondra Dostalík, kterým poločas trvalo, než se tak zvaně chytli. V tomto čase nás několika výbornými zákroky podržel Míra Vitoul.

Ve druhém poločase byli v prvých třiceti minutách domácí lepší, dosáhli na vyrovnání, ale v poslední čtvrthodince získali převahu hosté. Tady nás opět dvakrát zachránil Míra Vitoul a jednou po rohovém kopu odvracel z brankové čáry Honza Božák. Jedinou naší odpovědí v tomto čase byla dalekonosná střela Davida Vincence, která orazítkovala břevno.

V zápase podal velmi dobrý výkon Honza Kuchtík, dařilo se i Petru Novotnému a ve druhém poločase se chytli Honza Božák a Tomáš Kocourek. O Míru Vitoulovi byla řeč již dříve.

Sled branek:

14´ centr Novotného a hlavička Kuchtíka 1:0

16´ hosté po rychlém protiútoku 1:1

23´ Honza Kuchtík první jeho střelu vyráží brankář, odkopávaný míč trefuje tělo, doklepnutí a 2:1

29´ zmatky v naší obraně, hosté lacino na 2:2

44´ nechytatelná střela z hranice pokutového území, hosté se ujímají vedení 2:3

53´ po faulu na Davida Vincence umístil trestný kop podél zdi do sítě hostů Petr Novotný 3:3