Ke stažení

Rozpis ZDE

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Na všechna venkovní utkání se jede auty. 

 
Pačlavice "A" - Rohatec 2:2 (0:1)
Pačlavice „A“ – Rohatec                2:2 (0:1)

 

Sezona 2018 – 2019, podzim - 13. kolo I.A třídy skupiny B, 28. 10. 2018


Sestava:                                 

31 Dopita, 2 Kroupa Tomáš, 3 Navrátil Luděk, 4 Knap Petr, 6 Pučan Zdeněk, 7 Tomáš Sádlík, 8 Dostalík Petr, 9 Špatina Marcel, 11 Grepl Martin, 13 Stříž Jiří, 14 Doležel Pavel

Náhradníci: 5 Vlček David, 10 Dostalík Ondřej, 12 Vincenec David                   

Branky: L. Navrátil, P. Knap

Rozhodčí: hlavní – Bělák Marek, 1. asistent – Julínek Jiří, 2. asistent – Kučera Josef

                 

I když poslednímu domácímu utkání podzimní části sezóny počasí moc nepřálo, fanoušky to neodradilo a přišli podpořit naše hráče.

V prvním poločase měli více ze hry hostující hráči, kteří byli rychlejší, a dařily se jim kombinace. Jednu z nich proměnili ve 36. minutě, kdy si na centr naběhl hostující hráč a otevřel skóre zápasu, 0:1. Tak první poločas i skončil, přes to, že měli hosté ještě několik dobrých šancí, které naštěstí pro nás neproměnili.

Ve druhém poločase byly šance na obou stranách. Skóre se měnilo v 69. minutě ve prospěch hostů, 0:2. Věci se začaly dít v posledních deseti minutách. V 84. minutě se dostal do brejku Luděk Navrátil a snížil na 1:2. Hosty to zřejmě zaskočilo. V 88. minutě zahrávali domácí rohový kop a ve skrumáži před brankou nejspíš jeden z hostujících zahrál rukou, tudíž rozhodčí zapískal penaltu. Té se chopil Petr Knap a vyrovnal na 2:2. Závěr zápasu byl vyostřený, což potvrzují i dvě červené karty v poslední minutě, jedna pro Tomáše Sádlíka a druhá pro hráče hostů.

Vzhledem k průběhu utkání a tomu, že deset minut před koncem jsme prohrávali 0:2, můžeme být za bod rádi.

 

Poslední podzimní utkání odehraje áčko v sobotu 3. listopadu ve Velkých Pavlovicích. Začátek utkání je ve 14:00 hodin, odjezd je v 11:30 hodin. Jede se auty.

 

Miriam Soldánová