Pačlavice "B" - Lysovice 1:4 (0:3)

Sezona 2016 – 2017                                                         Okres Vyškov 3. třída skupina A

23. kolo 28. 5. 2017

 

Pačlavice „B“ – Lysovice                                                                           1:4 (0:3)

Hlavní rozhodčí: Stuchlík Vladislav


Sestava domácí:                                 31 Dopita Libor

   2 Dostalík Ondřej           9 Navrátil Luděk            3 Kocourek Tomáš            6 Vincenec David

 12 Pozdíšek Miroslav          7 Kapounek Zdeněk             5 Veselý Leoš               8 Božák Jan

                                         4 Knap Petr                13 Navrátil Daniel

 
Pačlavice "A" - Jedovnice 5:1 (2:0)
Pačlavice „A“ – Jedovnice                          5:1 (2:0)

 

Sezona 2016 – 2017, jaro – 23. kolo, 1. B třída skupina A, 27. 5. 2017

 

Sestava:                                              29 Vitoul Miroslav

        10 Knap Petr                 8 Dostalík Petr            3 Bleša Marek            7 Vlček David          

2 Vincenec Tomáš (77´ Dostalík O.) 6 Pučan Zdeněk  4 Kozák Patrik  9 Špatina Marcel (70´ Božák)

                                             11 Grepl Martin             5 Jiříček Josef

 
Pačlavice "A" - Soběšice 4:2 (1:1)
Pačlavice „A“ – Soběšice                 4:2 (1:1)

 

Sezona 2016 – 2017, podzim – 21. kolo - dohrávka, 1. B třída skupina A, 24. 5. 2017


Sestava:                                        29 Vitoul Miroslav

        2 Kroupa Tomáš               3 Bleša Marek  7 Vlček David        10 Knap Petr

                                                  8  Kapounek Zdeněk

 11 Grepl Martin      6 Pučan Zdeněk    4 Veselý Leoš     9 Špatina Marcel  (Vincenec Tomáš)

                                            5 Jiříček Josef (Dostalík Ondřej)

 
Lipovec - Pačlavice "A" 4:3 (1:1)
Lipovec – Pačlavice „A“                             4:3 (1:1)

 

Sezona 2016 – 2017, jaro – 22. kolo, 1. B třída skupina A, 21. 5. 2017


Sestava:                                  29 Vitoul Miroslav

2 Kroupa Tomáš         8 Dostalík Petr     7 Vlček David      10 Knap Petr

                                               3 Bleša Marek

 11 Grepl Martin      6 Pučan Zdeněk    4 Kozák Pat.      9 Špatina Marcel

                                           5 Jiříček Josef

 
Pačlavice "B" - M. Málkovice 2:4 (1:1)

Sezona 2016 – 2017                                    Okres Vyškov 3. třída skupina A

21. kolo 14. 5. 2017

 

Pačlavice „B“ – Moravské Málkovice                                                    2:4 (1:1)

Hlavní rozhodčí: Burian Miroslav


Sestava domácí:

                                             23 Knap Petr

  2 Dostalík Ondřej     9 Navrátil Luděk     3 Kocourek Tomáš             6 Vincenec David

16 Kuchtík Jan           5 Veselý Leoš          7 Kapounek Zdeněk              8 Božák Jan

                           11 Bulant Marek                  4 Grepl Martin

 
Rychtářov - Pačlavice "B" 5:1 (2:0)

Sezona 2016 – 2017                                                   Okres Vyškov 3. třída skupina A

20. kolo 7. 5. 2017

 

Rychtářov – Pačlavice „B“                                                                     5:1 (2:0)

Hlavní rozhodčí: Kratochvíl Milan


Sestava hosté:

                                                       29 Vitoul Miroslav

  2 Dostalík Ondřej           9 Navrátil Luděk           3 Kocourek Tomáš          6 Vincenec David

  16 Kuchtík Jan        7 Kapounek Zdeněk          5 Veselý Leoš                        8 Božák Jan

                                       4 Kyas Kamil                   11 Bulant Marek

 
Slovan Brno - Pačlavice "A" 1:2 (0:2)

Slovan Brno - Pačlavice "A"       1:2 (0:2)

 

Sezona 2016 – 2017, podzim – 20. kolo, 1. B třída skupina A, 6. 5. 2017


Sestava:                                  29 Vitoul Miroslav

2 Kroupa Tomáš         8 Dostalík Petr      7 Vlček David     3 Dostalík Ondřej

                                               10 Kapounek Zdeněk

 11 Grepl Martin      6 Pučan Zdeněk    4 Kozák Pat.      9 Špatina Marcel (89´ Soldán Jiří)

                                           5 Jiříček Josef (82´ Vincenec T.)

 
Pačlavice "B" - Kučerov 4:0 (3:0)

Sezona 2016 – 2017                                        Okres Vyškov 3 třída skupina A, 19. kolo 30. 4. 2017

 

Pačlavice „B“ – Kučerov                                                                                     4:0 (3:0)

Hlavní rozhodčí: Julínek Jakub


Sestava domácí:     

                                                  31 Dopita Libor

   2 Dostalík Ondřej          9 Navrátil Luděk       3 Kocourek Tomáš       6 Vincenec David 

 16 Kuchtík Jan             5 Veselý Leoš           7 Kapounek Zdeněk          8 Božák Jan

                                 10 Bednář Jiří                11 Bulant Marek

 
Pačlavice "A" - Podolí 3:5 (1:1)
Pačlavice „A“ – Podolí                    3:5 (1:1)

 

Sezona 2016 – 2017, podzim – 19. kolo, 1. B třída skupina A, 29. 4. 2017


Sestava:                                    29 Vitoul Miroslav

  2 Kroupa Tomáš         10 Bleša Marek          8 Dostalík Petr           3 Knap Petr

9 Špatina Mar.     6 Pučan Zd.    4 Kozák Pat. (87´ Dostalík O.)    7 Vlček D. (78´ Vincenec T.)

                                  11 Grepl Martin         5 Jiříček Josef

 
Opatovice "A" - Pačlavice "B" 0:0

Sezona 2016 – 2017                                                     Okres Vyškov 3. třída skupina A

18. kolo 23. 4. 2017

 

Opatovice „A“ – Pačlavice „B“                                                     0:0 (0:0)

Hlavní rozhodčí: Slanina Tomáš


Sestava hosté:

                                                29 Vitoul Miroslav

  2 Dostalík Ondřej         9 Navrátil Luděk         4 Kyas Kamil     3 Kocourek Tomáš

16 Kuchtík Jan         7 Kapounek Zdeněk            5 Veselý Leoš               8 Božák Jan

                           6 Brabík Jakub                   11 Keršer Vladimír

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 58

Pozvánka

Výsledky:

Velké Pavlovice - Pač. "A" 1:2 (1:0)

Komořany - Pač. "B" 4:2 (4:2)

MUŽI “A“

 

MUŽI “B“


TRÉNINKY:

Umělka Osičany

Středa v 17:00 hod.

Pátek v 17:00 hod.